czwartek, 25 lipca 2013

Porządki

Czas na odkurzenie bloga. Sprawy osobiste w większości uporządkowane. Ospy, przeziębienia i tym podobne także za nami. Co prawda upalny sezon wakacyjny znowu da mi powód do wymówki, ale póki co dość obijania się, czas się wziąć do roboty.
Zatem...
Na początek wspomnę o tym, że galeria modna.pl postanowiła przyjąć mnie do swojego grona. Serdecznie dziękuję!

W czasie, gdy mnie nie było, sporo się działo. Wybaczcie, że tylko wspomnę i tylko o niektórych, ale jestem właśnie w trakcie pakowania się na wakacje. Wracam za dwa tygodnie i ostro biorę się za zaległości! :)
No to na razie tyle. Na wykończenie czeka chyba 5 bransoletek viking knit, miedziane ogniwka aż się proszą, żeby z nich coś upleść a w kolejce do zrealizowania mam bezlik pomysłów.

Wracam w sierpniu :) Wspaniałych wakacji wszystkim życzę!

3 komentarze:

 1. Hi Kashin,

  I don't know how to contact you, the email Id on your blog was giving me error as I copied as it is. The purpose of writing this comment is that the photo you pinned on
  pinterest board from my blog is not of gluten free naan. I believe you did not
  read the note on top of that photo. Sorry to say you have to delete that pin. I don't want people to get misinformation.


  I got to check few of your jewellery posts I must say you have a pretty blog. I love jewellery with stones, I really liked the
  watches using Pandora beads.


  regards

  balvinder

  OdpowiedzUsuń
 2. I checked it and I understand where's the problem. I'll remove the pin asap. Can I pin it again, with the correct picture?

  Thanks for the compliments :) I'm glad you like my work.
  Best regards
  Kashin
  PS. Did you try to write my address without the brackets (it's anti-spam protection)?

  OdpowiedzUsuń
 3. hi
  Gorgeous collection in your blog.
  i like it.
  view more at Indian Jewellery Designs

  OdpowiedzUsuń